Podsumowanie roku i jedna ważna prośba


Podcast do poczytania

Kuba Podgórski Dzisiaj wyjątkowo nie będzie żadnego gościa, ponieważ ten króciutki odcinek chciałem poświęcić na podsumowanie pierwszego roku działalności podcastu oraz na kilka krótkich informacji co wydarzy się w najbliższej i w dalszej przyszłości.

Przede wszystkim grudzień to w moim przypadku czas planów, podsumowań oraz wypoczynku. Dlatego ten miesiąc, podobnie jak czerwiec, lipiec i sierpień to czas, kiedy w większym stopniu będę odświeżał treści, które w danym roku przygotowałem, niż tworzył nowe. W tym roku będzie jeden wyjątek, ponieważ pracuję aktualnie nad dużym wpisem, który pojawi się na blogu jeszcze w grudniu – potraktujcie go jako prezent pod choinkę. W związku ze zbliżającymi się w klubach okresami przygotowawczymi moim zdaniem będzie to prezent całkiem praktyczny.

Wracając do podsumowań – bardzo dziękuję za wszystkie odsłuchane odcinki podcastu oraz wszystkie przeczytane artykuły na blogu. Świadomość, że informacje, które publikuję, komuś się przydają i pomagają w rozwoju, są dla mnie naprawdę dużą motywacją. Robię to również dla siebie, ponieważ inwestuję w ten sposób w swój rozwój, aby móc dzielić się wiedzą, oraz codziennie mam kontakt z tematyką, która pasjonuje mnie od lat i która pozwala mi pracować z zawodnikami na wysokim poziomie.

W tym roku na blogu Trening Na Faktach opublikowałem 25 wpisów, które miały około 30 tysięcy odsłon, oraz nagrałem 16 odcinków podcastu, które pobraliście prawie 10 tysięcy razy. Wielkie dzięki! Każda jedna osoba, która korzysta z publikowanych treści, motywuje mnie do działania i setek godzin spędzanych na przygotowywaniu artykułów oraz kolejnych nagrań.

Tak jak wspominałem, grudzień to czas planów, dlatego chciałem Was prosić o jedną rzecz. Jeżeli interesuje Was szczególnie jakaś tematyka z obszaru treningu, przygotowania motorycznego bądź innych obszarów związanych z szeroko rozumianą sprawnością – dajcie mi znać, kogo chcielibyście usłyszeć w podcaście, bądź jaki konkretnie temat chcielibyście, abym poruszył.

W grudniu przygotujemy wstępną listę gości i możecie mi pomóc wstrzelić się w wasze oczekiwania.

Tymczasem serdecznie dziękuję Wam za ten rok, życzę Wam magicznych Świąt, dużo zdrowia i udanego Nowego Roku. Do usłyszenia w 2022 roku.

Cześć!

74 ćwiczenia stabilizacyjne, które poprawią Twoje wyniki i zabezpieczą kręgosłup przed urazami

Zostaw swój adres email i zobacz video
ZOBACZ VIDEO