Moim dzisiejszym gościem jest osoba, którą z dużym prawdopodobieństwem słyszeliście już na swojej trenerskiej ścieżce. Popularyzator modelu evidence based practice, który krytycznym okiem potrafi spojrzeć na otaczająca nas, trenerską rzeczywistość i w merytorycznej formie, w oparciu o w/w badania naukowe skonfrontować przyjęte za pewnik i od lat powielane schematy strategii interwencyjnych zarówno w sporcie, jak i fizjoterapii.

Artur Mohr
Absolwent AWF w Katowicach, na wydziale fizjoterapii i trener przygotowania motoryczne z akredytacją ASCA. Twórca projektu Praktyczna strona treningu oraz podcastu o tej samej nazwie, który w 2021 roku znalazł się w TOP3 sportowych podcastów w Polsce według Spotify. Ponadto jako zapalony praktyk Artur jest współzałożycielem centrum sportowo-rehabilitacyjnego Hussars Academy w Katowicach.

W dzisiejszym odcinku usłyszycie mnóstwo praktycznej wiedzy i jest to jeden z tych odcinków, do których warto zasiąść z kartką i długopisem w ręku, i który warto odsłuchać ponowie po jakimś czasie.

Zapraszam do wysłuchania odcinka.


74 ćwiczenia stabilizacyjne, które poprawią Twoje wyniki i zabezpieczą kręgosłup przed urazami

Zostaw swój adres email i zobacz video
ZOBACZ VIDEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *